#JUSEEGANG

Wiedząc jak wiele firm powołuje się na puste deklaracje, nawiązaliśmy współpracę z niezależnymi organizacjami o światowej renomie, by nasi klienci mieli pewność, że nie rzucamy słów na wiatr. Tylko niektóre certyfikaty są prestiżowe, ponieważ ich uzyskanie wiąże się z ogromnymi restrykcjami produkcyjnymi. Wiarygodne organizacje przyznające certyfikaty uzurpują sobie prawo do niezapowiedzianych, cyklicznych audytów, a nie każda firma kosmetyczna chce się na to zgodzić. My nie mamy nic do ukrycia!

CERTYFIKAT V-LABEL

Jesteśmy dumne, że posiadamy certyfikat V-Label - jeden z najbardziej prestiżowych certyfikatów potwierdzających wegańskość produktów. Proces weryfikacji był bardzo żmudny i pracochłonny, ale przeszliśmy go bez najmniejszego problemu, dzięki temu na naszych kartonikach można zobaczyć ikonkę V-Label. Oznacza ona, że do produkcji naszych kosmetyków nie użyto żadnych składników pochodzenia odzwierzęcego ani wytwarzanych z pracy zwierząt.

Znak V-Label jest uznaną i chronioną na arenie międzynarodowej marką, którą oznaczane są produkty przeznaczone dla wegetarian i wegan. Szczegółowe procedury pozyskiwania praw do znaku, jednolite kryteria i regularne kontrole produktów objętych tym znakiem w trakcie jego użytkowania powodują, że symbol V-Label jest w skali europejskiej unikalnym znakiem jakości w kategorii produktów dla wegetarian i wegan.

CERTYFIKAT LEAPING BUNNY

W Jusee wierzymy, że produkty kosmetyczne powinny być wolne od okrucieństwa. Jesteśmy dumni, że zostaliśmy wyróżnieni przez Leaping Bunny. Dołączenie do globalnego programu Leaping Bunny wymaga spełnienia standardów dotyczących produkcji bez okrucieństwa, wychodzących poza obowiązujące wymogi prawne.
 
Wszystkie kosmetyki marki Jusee są zatwierdzone certyfikatem w ramach Cruelty Free International Leaping Bunny -  programu rozpoznawalnego na całym świecie, będącym wyznacznikiem najwyższych standardów produktów cruelty free. Przestrzegamy ustalonej polityki nieprzekraczalnych terminów oraz aktywnie monitorujemy naszych dostawców, aby mieć pewność, że nasze produkty wciąż spełniają kryteria Leaping Bunny. Co więcej, nasz system monitorowania dostawców poddawany jest niezależnym audytom.
 
Więcej informacji na temat Cruelty Free International, Leaping Bunny oraz kryteriów przynależności do programu Leaping Bunny znajdziesz na stronie www.crueltyfreeinternational.org 

KIERUNEK MARZENIA

Marzenia mają moc kreowania przyszłości, uwalniają od ograniczeń i nadają sens naszym działaniom. Jusee to opowieść o odwadze i determinacji w sięganiu po najśmielsze pragnienia.
Wierzymy, że wszystko czego potrzebujesz, by czuć się piękną — jest w Tobie. Chcemy, by spojrzenie w lustro było dla Ciebie pretekstem do zmiany perspektywy, przyjrzenia się emocjom, które zwykle są ukryte i odnalezienia własnego sposobu, aby je wyrazić. Przekraczanie granic ekstrawagancji, eksperymentowanie, zabawa modą i urodą to pierwszy krok w odkrywaniu siebie.
Życie w zgodzie ze sobą może uruchomić inne, niesamowite zmiany!

WIĘCEJ NIŻ MAKE-UP

Filozofia Jusee wykracza poza świat makijażu, bo samoświadomość i wynikająca z niej pewność siebie otwierą nieskończone możliwości. Zachęcamy Cię do zrzucenia maski, odkrycia całej gamy swoich emocji i pragnień. Postawienia siebie w centrum uwagi, w blasku fleszy.
Piękno jest w każdym z nas, nie trzyma się zasad, nie ma wieku, rasy czy płci.

NASZA JAKOŚĆ – TRANSPARENTNOŚĆ

Autorskie formuły kosmetyków Jusee bogate w kochające skórę składniki aktywne, naturalne olejki i woski, są także multifunkcyjne. Oznacza to, że łączą właściwości upiększające z odżywczymi, regenerującymi i pielęgnującymi. To nasza odpowiedź na ekologiczny postulat "buy less but better quality". Na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo i jakość, dlatego nie znajdziesz u nas nieprzemyślanych składników. Nie twierdzimy jednak, że kosmetyki Jusee są całkowicie naturalne. Śledzimy trendy i wykorzystujemy nowinki technologiczne, by były one skuteczne i przyjemne w użyciu. Szczerość i uważne wsłuchiwanie się w potrzeby to fundamenty, na których chcemy budować społeczność wokół naszej marki. 

FILOZOFIA MIŁOŚCI

W portfolio Jusee znajdziesz kosmetyki, które umożliwią Ci podkreślenie urody (nie jej zamalowanie!) i wyrażenie siebie bez trzymania się sztywnych zasad makijażu. Mocno wierzymy w wartość piękna bez okrucieństwa. Tworząc produkty Jusee świadomie dobieramy partnerów, którzy podzielają nasze wartości: nie krzywdź, szanuj i kochaj zwierzęta! Warto wiedzieć, że większość testów na zwierzętach zaczyna się już na poziomie składników, dlatego z wyjątkową skrupulatnością dobieramy składy i selekcjonujemy dostawców. Chcemy mieć gwarancję, że w całym procesie twórczym nikt nie ucierpi. Wszystkie są oczywiście wegańskie.
Cieszymy się, że w naszym postrzeganiu nowej jakości jesteśmy częścią globalnej opowieści o akceptacji i odkrywaniu siebie jaki i etycznym, nieszkodzącym środowisku konsumpcjonizmie.

WIELKIE MARZENIA I WSPÓLNY CEL

Powstanie Jusee to zbieg niesamowitych okoliczności. Tak czasem bywa, gdy spotykają się trzy silne kobiety, które mają wielkie marzenia i jeden wspólny cel.

Julia Wieniawa, Co-owner & Creative Director
Polska artystka młodego pokolenia, która na stałe zaznaczyła swoje miejsce w popkulturze generacji Z. Pomimo skończonych 21 lat już zdążyła zdobyć wyróżnienia w dwóch prestiżowych rankingach Forbes Women. W 2019 roku była najmłodszą wśród najbardziej wpływowych Polek, natomiast w 2020 zdobyła 4. miejsce na liście Top 10 Marek Osobistych Polskich Kobiet. Ikona stylu, ikona mody oraz inspiracja dla kobiet i dziewczyn wielu pokoleń. Swoimi projektami pokazuje, że nie warto ograniczać się w życiowych i zawodowych wyborach. Zachęca do podążania swoją drogą - lub nawet dwiema lub trzema drogami. Zawsze marzyła o stworzeniu własnej firmy kosmetycznej i teraz nadszedł czas, by je realizować. Dla Julii Jusee to oprócz projektu życia, także biznes z misją, którą jest motywowanie młodych dziewczyn do realizowania swoich marzeń i pasji. Zapytana w pewnym momencie, dlaczego chce stworzyć markę kosmetyczną odpowiedziała: "BO MOGĘ". I właśnie to, że te możliwości tkwią w każdej kobiecie chce podkreślać poprzez działalność Jusee na polskim rynku.
Jusee to cała Julia. Jej podejście do mody, makijażu, codzienności i chwil w blasku jupiterów:
  • Bądźmy naturalne, kochajmy siebie i swój wygląd. Pozbądźmy się kompleksów i nie zamalowujmy swoich ślicznych buzi. Podkreślajmy ich naturalne piękno, a mankamenty zmieniajmy w atuty.
Agnieszka Wesołowska, Co-owner, CEO & Brand Director
O mediach wie wszystko. W czasie swojego ponad 10-letniego doświadczenia zawodowego przeszła wszystkie etapy dziennikarskiej kariery od asystenta reportera, reportera aż po wydawcę i współtwórczynię nowego magazynu modowego (rok 2013) "VU MAG" pod skrzydłami portalu Onet. Pracowała w największych redakcjach mediów komercyjnych Fakty TVN i Dzień Dobry TVN, a także z największymi twarzami polskiego show businessu. Zawsze marzyła o tym, by realizować się w pełni autorskich projektach, dlatego równocześnie rozwijała blog wesowow.pl. W tym miejscu następuje zwrot akcji. Pojawiła się szansa spełnienia kolejnego z marzeń - stworzenia marki kosmetycznej. Prace nad nią zaczęły się niemal dwa lata temu, ale to dołączenie do projektu Julii Wieniawy i Olgi Zajączkowskiej było kropką nad i - tak powstało Jusee.
  • Kosmetyki to moja pasja odkąd pamiętam. Już jako nastolatka z pełnym zainteresowaniem śledziłam rynek i możliwości, jakie dają coraz to nowsze produkty. Jestem rasową kolekcjonerką szminek, bronzerów, rozświetlaczy - nic nie umknie mojej uwadze. Wiedziałam, że od fascynacji do produkcji jest długa droga i aby nią pójść będę potrzebowała silnego wsparcia. Dlatego dołączenie Olgi Zajączkowskiej, najlepszej specjalistki na rynku oraz Julii - dziewczyny równie zaangażowanej w spełnienie swojego marzenia o biznesie kosmetycznym - dało mi pewność, że to może się udać. Zależało nam na tym, aby produkty Jusee były nie tylko ładne, ale przede wszystkim skuteczne i funkcjonalne. Duży nacisk położyłyśmy na ich właściwości pielęgnacyjne, co w kosmetykach do makijażu nie zawsze jest łatwe.
Olga Zajączkowska, Director of Product Development
Międzynarodowy ekspert branży beauty z ponad 15-letnim doświadczeniem. Trendsetterka i twórczyni tysięcy produktów, które zyskały popularność oraz uznanie klientów na wszystkich kontynentach od Europy przez Australię po Azję. Pod jej skrzydłami powstało kilkanaście linii produktowych kosmetyki kolorowej, pielęgnacyjnej, chemii gospodarczej i nowej żywności. Pracowała nie tylko z gigantami kosmetycznymi, ale była także wsparciem w pierwszych krokach dla marek startupowych zarówno przy tworzeniu DNA brandu, jak i autorskich know-how produktowych oraz długofalowych strategii rozwoju portfolio. Z sukcesem wprowadziła innowacyjne produkty, które pokochały kobiety na całym świecie. Wielokrotnie nagradzana za pracę nad rozwojem, skutecznością i unikalnością produktów, m.in. Godło Art of Packaging, Laur Klienta Odkrycie Roku, Kosmetyk Roku e-makijaż, Laur Konsumenta dla Marki, Złota Pieczęć Natury za najlepszy Produkt Naturalny, InStyle Best Beauty Buys, Love Cosmetics Awards, Super Produkt Czytelniczek „Świat Kobiety”.
Największą inspiracją dla Olgi są podróże - to one otwierają ją na nowe surowce, design czy nowinki technologiczne, które później włącza w swoje projekty.
  • Tworzenie jest rzeczą piękną, daje wolność… to moja pasja, nie traktuję pracy jak obowiązku, dzięki temu moja głowa jest spokojna, otwarta i pełna pomysłów, mogę realizować wszystko to, co widzę oczami wyobraźni. Utożsamiam się z produktami, które tworzę, każdy z nich ma swoją niepowtarzalną historię.