#JUSEEGANG

KIERUNEK MARZENIA

Marzenia mają moc kreowania przyszłości, uwalniają od ograniczeń i nadają sens naszym działaniom. Jusee to opowieść o odwadze i determinacji w sięganiu po najśmielsze pragnienia.
Wierzymy, że wszystko czego potrzebujesz, by czuć się piękną — jest w Tobie. Chcemy, by spojrzenie w lustro było dla Ciebie pretekstem do zmiany perspektywy, przyjrzenia się emocjom, które zwykle są ukryte i odnalezienia własnego sposobu, aby je wyrazić. Przekraczanie granic ekstrawagancji, eksperymentowanie, zabawa modą i urodą to pierwszy krok w odkrywaniu siebie.
Życie w zgodzie ze sobą może uruchomić inne, niesamowite zmiany!

WIĘCEJ NIŻ MAKE-UP

Filozofia Jusee wykracza poza świat makijażu, bo samoświadomość i wynikająca z niej pewność siebie otwierą nieskończone możliwości. Zachęcamy Cię do zrzucenia maski, odkrycia całej gamy swoich emocji i pragnień. Postawienia siebie w centrum uwagi, w blasku fleszy.
Piękno jest w każdym z nas, nie trzyma się zasad, nie ma wieku, rasy czy płci.

NASZA JAKOŚĆ – TRANSPARENTNOŚĆ

Autorskie formuły kosmetyków Jusee bogate w kochające skórę składniki aktywne, naturalne olejki i woski, są także multifunkcyjne. Oznacza to, że łączą właściwości upiększające z odżywczymi, regenerującymi i pielęgnującymi. To nasza odpowiedź na ekologiczny postulat "buy less but better quality". Na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo i jakość, dlatego nie znajdziesz u nas nieprzemyślanych składników. Nie twierdzimy jednak, że kosmetyki Jusee są całkowicie naturalne. Śledzimy trendy i wykorzystujemy nowinki technologiczne, by były one skuteczne i przyjemne w użyciu. Szczerość i uważne wsłuchiwanie się w potrzeby to fundamenty, na których chcemy budować społeczność wokół naszej marki. 

FILOZOFIA MIŁOŚCI

W portfolio Jusee znajdziesz kosmetyki, które umożliwią Ci podkreślenie urody (nie jej zamalowanie!) i wyrażenie siebie bez trzymania się sztywnych zasad makijażu. Mocno wierzymy w wartość piękna bez okrucieństwa. Tworząc produkty Jusee świadomie dobieramy partnerów, którzy podzielają nasze wartości: nie krzywdź, szanuj i kochaj zwierzęta! Warto wiedzieć, że większość testów na zwierzętach zaczyna się już na poziomie składników, dlatego z wyjątkową skrupulatnością dobieramy składy i selekcjonujemy dostawców. Chcemy mieć gwarancję, że w całym procesie twórczym nikt nie ucierpi. Wszystkie są oczywiście wegańskie.
Cieszymy się, że w naszym postrzeganiu nowej jakości jesteśmy częścią globalnej opowieści o akceptacji i odkrywaniu siebie jaki i etycznym, nieszkodzącym środowisku konsumpcjonizmie.

WIELKIE MARZENIA I WSPÓLNY CEL

Powstanie Jusee to zbieg niesamowitych okoliczności. Tak czasem bywa, gdy spotykają się trzy silne kobiety, które mają wielkie marzenia i jeden wspólny cel.

Julia Wieniawa, Co-owner & Creative Director
Polska artystka młodego pokolenia, która na stałe zaznaczyła swoje miejsce w popkulturze generacji Z. Pomimo skończonych 21 lat już zdążyła zdobyć wyróżnienia w dwóch prestiżowych rankingach Forbes Women. W 2019 roku była najmłodszą wśród najbardziej wpływowych Polek, natomiast w 2020 zdobyła 4. miejsce na liście Top 10 Marek Osobistych Polskich Kobiet. Ikona stylu, ikona mody oraz inspiracja dla kobiet i dziewczyn wielu pokoleń. Swoimi projektami pokazuje, że nie warto ograniczać się w życiowych i zawodowych wyborach. Zachęca do podążania swoją drogą - lub nawet dwiema lub trzema drogami. Zawsze marzyła o stworzeniu własnej firmy kosmetycznej i teraz nadszedł czas, by je realizować. Dla Julii Jusee to oprócz projektu życia, także biznes z misją, którą jest motywowanie młodych dziewczyn do realizowania swoich marzeń i pasji. Zapytana w pewnym momencie, dlaczego chce stworzyć markę kosmetyczną odpowiedziała: "BO MOGĘ". I właśnie to, że te możliwości tkwią w każdej kobiecie chce podkreślać poprzez działalność Jusee na polskim rynku.
Jusee to cała Julia. Jej podejście do mody, makijażu, codzienności i chwil w blasku jupiterów:
  • Bądźmy naturalne, kochajmy siebie i swój wygląd. Pozbądźmy się kompleksów i nie zamalowujmy swoich ślicznych buzi. Podkreślajmy ich naturalne piękno, a mankamenty zmieniajmy w atuty.
Agnieszka Wesołowska, Co-owner, CEO & Brand Director
O mediach wie wszystko. W czasie swojego ponad 10-letniego doświadczenia zawodowego przeszła wszystkie etapy dziennikarskiej kariery od asystenta reportera, reportera aż po wydawcę i współtwórczynię nowego magazynu modowego (rok 2013) "VU MAG" pod skrzydłami portalu Onet. Pracowała w największych redakcjach mediów komercyjnych Fakty TVN i Dzień Dobry TVN, a także z największymi twarzami polskiego show businessu. Zawsze marzyła o tym, by realizować się w pełni autorskich projektach, dlatego równocześnie rozwijała blog wesowow.pl. W tym miejscu następuje zwrot akcji. Pojawiła się szansa spełnienia kolejnego z marzeń - stworzenia marki kosmetycznej. Prace nad nią zaczęły się niemal dwa lata temu, ale to dołączenie do projektu Julii Wieniawy i Olgi Zajączkowskiej było kropką nad i - tak powstało Jusee.
  • Kosmetyki to moja pasja odkąd pamiętam. Już jako nastolatka z pełnym zainteresowaniem śledziłam rynek i możliwości, jakie dają coraz to nowsze produkty. Jestem rasową kolekcjonerką szminek, bronzerów, rozświetlaczy - nic nie umknie mojej uwadze. Wiedziałam, że od fascynacji do produkcji jest długa droga i aby nią pójść będę potrzebowała silnego wsparcia. Dlatego dołączenie Olgi Zajączkowskiej, najlepszej specjalistki na rynku oraz Julii - dziewczyny równie zaangażowanej w spełnienie swojego marzenia o biznesie kosmetycznym - dało mi pewność, że to może się udać. Zależało nam na tym, aby produkty Jusee były nie tylko ładne, ale przede wszystkim skuteczne i funkcjonalne. Duży nacisk położyłyśmy na ich właściwości pielęgnacyjne, co w kosmetykach do makijażu nie zawsze jest łatwe.
Olga Zajączkowska, Director of Product Development
Międzynarodowy ekspert branży beauty z ponad 15-letnim doświadczeniem. Trendsetterka i twórczyni tysięcy produktów, które zyskały popularność oraz uznanie klientów na wszystkich kontynentach od Europy przez Australię po Azję. Pod jej skrzydłami powstało kilkanaście linii produktowych kosmetyki kolorowej, pielęgnacyjnej, chemii gospodarczej i nowej żywności. Pracowała nie tylko z gigantami kosmetycznymi, ale była także wsparciem w pierwszych krokach dla marek startupowych zarówno przy tworzeniu DNA brandu, jak i autorskich know-how produktowych oraz długofalowych strategii rozwoju portfolio. Z sukcesem wprowadziła innowacyjne produkty, które pokochały kobiety na całym świecie. Wielokrotnie nagradzana za pracę nad rozwojem, skutecznością i unikalnością produktów, m.in. Godło Art of Packaging, Laur Klienta Odkrycie Roku, Kosmetyk Roku e-makijaż, Laur Konsumenta dla Marki, Złota Pieczęć Natury za najlepszy Produkt Naturalny, InStyle Best Beauty Buys, Love Cosmetics Awards, Super Produkt Czytelniczek „Świat Kobiety”.
Największą inspiracją dla Olgi są podróże - to one otwierają ją na nowe surowce, design czy nowinki technologiczne, które później włącza w swoje projekty.
  • Tworzenie jest rzeczą piękną, daje wolność… to moja pasja, nie traktuję pracy jak obowiązku, dzięki temu moja głowa jest spokojna, otwarta i pełna pomysłów, mogę realizować wszystko to, co widzę oczami wyobraźni. Utożsamiam się z produktami, które tworzę, każdy z nich ma swoją niepowtarzalną historię.